یک مجموعه امنیتی کامل در یک نرم افزار با کمترین اثر روی کارایی سیستم

قدرت امنیتی فوق العاده برای فضای آنلاین


   دانلود نسخه اصلی خرید آنلاین

 محافظت برتر در مقابل نرم افزار های مخرب ، یک صفحه اختصاصی امن برای وب سایتهای بانکی ، امکان ضد سرقت برای لپ تاپ همراه شما که بسیار کاربردی میباشد ، خدمات پشتیبانی عالی همراه با قیمتی باورنکردنی همگی میتواند شما را برای خرید این محصول به هیجان بیاورد.

  این محصول در ورژن 9 همچنان مانند قبل قدرت امنیتی و سبکی خود را به رخ حریفان میکشد و با رابط کاربری پویا همچنان محبوب کاربران ایرانی بوده و بیشترین فروش را در میان محصولات آنتی ویروس را داراست.

  اگر وقت زیادی را در صفحات گوناگون وب میگذرانید ، اگر مرتبا در حال ارسال و دریافت ایمیلهای کاری میباشید ، اگر کامپیوتر همراه شما همیشه همراه شماست بدون شک ESET Smart Security یک انتخاب خاص برای شماست!

 قابلیت ضد فیشینگ این محصول هویت شما را محافظت کرده و با تشخیص وب سایت های جعلی از سرقت اطلاعات حساس شما جلوگیری می کند.

 اگر مایل به مدیریت وب سایتهایی هستید که کودکانتان استفاده میکنند و یا بدنبال ایجاد محدودیتی هوشمند برای دسترسی به نرم افزارهای مختلف برای آنها هستید از قابلیت Parental Control این محصول غافل نشوید.

  قابلیت ضد سرقت این محصول برای لپ تاپ بسیار کارا میباشد. عملکرد آن بصورت نشان دادن موقعیت دستگاه بروی نقشه گوگل ، ردیابی و تعقیب ، پاک کردن اطلاعات از راه دور و گرفتن عکس از طریق وب کم دستگاه از فردی که مشغول کار با لپ تاپ است . تجربه ما برترین ماژول ضدسرقت را در میان رقبا به این محصول اختصاص داد.


 پیشنهاد گروه مگنت کامپیوتر استفاده از این محصول همراه با نسخه موبایل میباشد 


 

درباره ما

گروه مگنت کامپیوتر یک مجموعه تخصصی عرضه کننده محصولات نرم افزار و سخت افزار در ایران میباشد که با بهره گیری از توان فنی بالا تمامی محصولات عرضه شده خود را تا اتمام زمان گارانتی پشتیبانی کرده و پس از آن نیز کاربران خود را تنها نمیگذارد.

تماس با ما

آدرس:تهران ، فلکه دوم صادقیه ، برج مینا
تلفن مستقیم : ۴۴۰۹۳۷۲۸ - ۰۲۱
فروش : ۰۹۳۰۳۳۳۴۰۵۵
پشتیبانی فنی : ۰۹۱۹۰۰۳۵۰۶۳