اعتبار لایسنس ها چه مدتی است؟

تمامی لایسنس های ارائه شده که در پک محصول ملاحظه میفرمایید پس از فعالسازی  دارای مدت اعتبار یکساله می باشد و در تمام این مدت شما کاربر گرامی از خدمات پس از فروش ما بشکل کاملا رایگان بهره مند هستید. پس از پایان اعتبار یکسال نیز می توانید محصول خود را با تخفیف ویژه تمدید نمایید.

منظور از تعداد کاربرها چیست؟

لایسنس آنتی ویروس اورجینال نیز همانند تمامی نرم افزارهای اورجینال دیگر، به صورت پیش فرض تنها برای استفاده بر روی یک سیستم طراحی شده است. در صورتی که شما بخواهید از آنتی ویروس بر روی تعداد بیشتری سیستم استفاده کنید، می بایست در زمان خرید، درخواست اعتبار بیشتر از یک کاربر را از فروشنده نمایید به عنوان مثال اگر شما می خواهید آنتی ویروس را بر روی ٣ سیستم مستقل از هم نصب کنید، می بایست در زمان خرید، محصولی سه کاربره را از فروشنده درخواست کنید. در نظر داشته باشید پکهای بیشتر از یک کاربر شامل یک لایسنس به تعداد اعتبار ذکر شده روی پک میباشد که قابلیت نصب بر روی چندین دستگاه مختلف را دارد. در نظر داشته باشید که در صورت استفاده لایسنس ها بر روی تعداد بیشتر کامپیوتر، شرکت ESET می تواند لایسنس شما را مسدود کرده و مجوز استفاده از برنامه را باطل کند. بنابراین در زمان خرید، بر اساس نیاز خود، تعداد کاربر صحیح را انتخاب کنید.

فایل نصبی برنامه را از کجا دریافت کنید؟

علاوه بر سی دی که حاوی نسخه نصبی برنامه میباشد در ایمیلی که از طرف شرکت ESET برای شما ارسال می شود، لینک صفحه دانلود فایل نصبی آنتی ویروس ها قرار داده شده است. به شما پیشنهاد می کنیم که فایل نصبی آنتی ویروس را یا از سی دی خریداری شده و یا آن را از سایت شرکت ESET دریافت کرده و از سایت های متفرقه دانلود نکنید ( تعدد نسخه های جعلی و کپی در بازار ). نسخه های ویندوزی و لینوکسی این برنامه دارای دو ویرایش ٣٢ بیتی و ۶۴ بیتی بوده که بسته به معماری سیستم عامل خود می توانید ویرایش مناسب را دانلود کنید. همچنین به منظور سهولت در دانلود فایلهای نصبی، در این بخش لینک های مربوطه را به صورت مستقیم از وب سایت شرکت ESET برای شما آورده می شود:

پشتیبانی بسته نرم افزاری خریداری شده به چه صورتی می باشد؟

به صورت کلی در خرید لایسنس و یا بسته نرم افزاری ، نصب نرم افزار و وارد کردن سریال  آن در برنامه مراحلی بسیار ساده را شامل میباشد که در سند لایسنس که بصورت برگه در بسته نرم افزاری گنجانده شده است ذکر گردیده است اما چنانچه شما نیاز به هر گونه راهنمایی یا سوالی داشته باشید، می توانید از پشتیبانی شرکت مگنت به عنوان کاربر رسمی این شرکت استفاده کرده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. کارشناسان پشتیبانی گروه مگنت کامپیوتر در هر زمانی پاسخگوی سوالات شما کاربران گرامی خواهند بود.

آیا راهی برای بازیابی لایسنس در صورت گم شدن وجود دارد؟

درخواست ما نگهداری همیشگی لایسنس و بسته نرم افزاری خریداری شده در جایی مطمئن میباشد تا در صورت نیاز به پیگیری ها و پشتیبانی سریع به شما کمترین زمان ممکن صرف گردد.


 دنیای دیجیتال امنی برای شما آرزومندیم

درباره ما

گروه مگنت کامپیوتر یک مجموعه تخصصی عرضه کننده محصولات نرم افزار و سخت افزار در ایران میباشد که با بهره گیری از توان فنی بالا تمامی محصولات عرضه شده خود را تا اتمام زمان گارانتی پشتیبانی کرده و پس از آن نیز کاربران خود را تنها نمیگذارد.

تماس با ما

آدرس:تهران ، فلکه دوم صادقیه ، برج مینا
تلفن مستقیم : ۴۴۰۹۳۷۲۸ - ۰۲۱
فروش : ۰۹۳۰۳۳۳۴۰۵۵
پشتیبانی فنی : ۰۹۱۹۰۰۳۵۰۶۳