برنامه های ریموت دسکتاپ

 برنامه ریموت دسکتاپ امکان ارائه خدمات و پشتیبانی از راه دور را برای ما میسر می سازد کارشناسان ما با استفاده از این برنامه اجازه دسترسی و مشاهده سیستم عامل شما را خواهند داشت . اگر در موردی به مشکلی برخورد کردید که امکان حل آن از طریق تماس تلفنی نبود با استفاده از این برنامه امن از ما درخواست ریموت آنلاین کرده و کارشناس فنی ما را به سیستم خود رهنمون سازید. لازم بذکر است در تمام مدت انجام این خدمات شما شاهد انجام عملیات پشتیبانی خواهید بود.

در اینجا دو برنامه بسیار پرکاربرد به شما معرفی میگردد که کارشناسان ما بطور معمول از این دو برنامه استفاده می نمایند.


 برنامه ریموت دسکتاپ TeamViewer

شناخته شده ترین برنامه ریموت دسکتاپ میباشد پشتیبانی، کمک، تعامل، و همکاری با کاربران از ویژگیهای این برنامه است. تبادل اطلاعات بین کاربر و پشتیبان دسترسی و ارائه راهنمای گام به گام در بستری امن از دیگر قابلیتهای این نرم افزار میباشد. این ابزار این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بدون هزینه جابجایی در محل کار و یا زندگی خودتان از خدمات آنلاین برای سیستم کامپیوتر و دستگاههای همراه خود استفاده بفرمایید . با نرم افزار TeamViewer، هر آنچه که از خدمات رایانه ای نیاز دارید که در مقابل شماست. 

 

 دانلود برنامه TeamViewer پرسش از کارشناسان


 

 برنامه ریموت دسکتاپ Ammyy Admin

شما به راحتی می توانید از راه دور دسکتاپ کامپیوتر خود را تحت مدیریت این برنامه با کارشناس پشتیبانی ما به اشتراک گذاشته و خدمات آنلاین را دریافت کنید. سرعت و امنیت از ویژگیهای بارز این برنامه میباشد.

برنامه Ammyy Admin تا کنون در بیش از ۵۵۰۰۰۰۰۰ کامپیوتر کاربران شخصی و شرکت ها استفاده شده است.اتصال به کامپیوتر از راه دور آسان با Ammyy Admin میسر می شود.

 

 دانلود برنامه Ammyy Admin پرسش از کارشناسان

درباره ما

گروه مگنت کامپیوتر یک مجموعه تخصصی عرضه کننده محصولات نرم افزار و سخت افزار در ایران میباشد که با بهره گیری از توان فنی بالا تمامی محصولات عرضه شده خود را تا اتمام زمان گارانتی پشتیبانی کرده و پس از آن نیز کاربران خود را تنها نمیگذارد.

تماس با ما

آدرس:تهران ، فلکه دوم صادقیه ، برج مینا
تلفن مستقیم : ۴۴۰۹۳۷۲۸ - ۰۲۱
فروش : ۰۹۳۰۳۳۳۴۰۵۵
پشتیبانی فنی : ۰۹۱۹۰۰۳۵۰۶۳