خدمات فناوری اطلاعات

مدیریت خدمات فناوری اطلاعات چیزی فراتر از خدمات پشتیبانی عمومی همراه با ارائه ثبات، امنیت و بهره وری

ما با ارزیابی نیازهای فناوری شما یک طرح سفارشی IT را برایتان عملی کرده و با یک نظارت ۲۴ / ۷ وظیفه حفظ عملکرد صحیح سیستمهای شما را بعهده میگیریم. اولویت بندی در پیشنهاد راه حلها زمانی که شما به آن نیاز دارید از مزیتهای خدمات ما می باشد. 

پشتیبانی خودکار

ما ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته نظارت کامل و جامعی روی سیستمهای شما داریم. کارشناسان ما فعالانه به علایم هشدار دهنده در شبکه شما توجه کرده و در رفع سریع آن اقدام می نمایند.

اولویت پشتیبانی

به جای اینکه حساب کنید چقدر بابت خدمات ما پرداخت کرده اید از مزایای خدمات و پشتیبانی نا محدود ما لذت ببرید. برای تیم کارشناسان ما همیشه اولویت با شماست! بدون شک هزینه استفاده از این خدمات در مقایسه با سایرین بسیار مقرون به صرفه بوده و مزیت آن استفاده نا محدود است. 

تعمیر و نگهداری شبکه

مدیریت و نگهداری کل شبکه کامپیوتری شما از جمله ایستگاه های کاری، سرورها، وای فای، ارتباطات اینترنتی. علاوه بر این موراد این مجموعه خدمات لوازم جانبی از قبیل پرینتر ، فاکس و ... بر عهده میگیرد.

صورتحسابی بصرفه

قراردادی که با ما منعقد میکنید مطمئنا برای شما بصرفه است. قراردادهای ماهیانه ، سالیانه و پیش بینی نقشه راه ۱۲ ماهه شما متناسب با بودجه شما از ویژه گیهای استفاده از خدمات ما می باشد.

مشاور فناوری اطلاعات

ما یک راه حل سفارشی IT  برای کسب و کار شما می سازیم. در جلسه های منظم اطلاعات کارهای انجام شده را به اطلاع رسانده و اطمینان شما را از بروز بودن و امنیت سیستمهای تحت شبکه جلب می نماییم.

مستند سازی

کلیه فعالیتها و خدمات انجام شده و در حالت اجرا را بصورت مکتوب نگهداری می کنیم این به ما اجازه میدهد که سرعت اصلاح امور را بیشتر کنیم و به شما امکان مدیریت فناوریهای خود را می دهد.

درباره ما

گروه مگنت کامپیوتر یک مجموعه تخصصی عرضه کننده محصولات نرم افزار و سخت افزار در ایران میباشد که با بهره گیری از توان فنی بالا تمامی محصولات عرضه شده خود را تا اتمام زمان گارانتی پشتیبانی کرده و پس از آن نیز کاربران خود را تنها نمیگذارد.

تماس با ما

آدرس:تهران ، فلکه دوم صادقیه ، برج مینا
تلفن مستقیم : ۴۴۰۹۳۷۲۸ - ۰۲۱
فروش : ۰۹۳۰۳۳۳۴۰۵۵
پشتیبانی فنی : ۰۹۱۹۰۰۳۵۰۶۳