اجرای تعهدات

گروه مگنت کامپیوتر همواره خود را متعهد به ارائه محصولات کاملا اصلی می داند و در این راستا نرم افزارهای اصلی از شرکت های معتبر را عرضه مینماید . بدیهی است نمونه های جعلی و کپی شده با قیمتی نازل از این محصولات در بازار موجود میباشد اما این مجموعه نرم افزار اصلی همراه با لایسنس اصلی تولید شده توسط خود شرکت سازنده را در اختیار کاربران گرامی قرار میدهد.

 پاسخگویی و خدمات

بخش پشتیبانی کاربران گرامی و مشتریانی که از این وبسایت خرید اینترنتی نرم افزار انجام داده اند را تا پایان اعتبار لایسنس بصورت کاملا رایگان همراهی کرده و همیشه از طرق مختلف در دسترس کاربران خواهد بود. تماس تلفنی و گفتگوی آنلاین در ۸۰٪ زمان شبانه روز در اختیار کاربران بوده و بخش ارسال تیکت پاسخگوی همیشگی کاربران محترم می باشد.

 حریم خصوصی

با توجه به ماهیت دوگانه این وبسایت شامل خدمات آنلاین کامپیوتر و فروش اینترنتی نرم افزارهای اصلی اطلاعاتی را از کاربران شامل نام ، ایمیل ، شماره تلفن ، آدرس و... از کاربران خود درخواست می نماید و از آنجاییکه کلیه فعالیتهای این وبسایت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک میباشد حفظ این اطلاعات جزء تعهدات این مجموعه است.

حفظ اصول اخلاقی 

این مجموعه در کمال صبر و حوصله سعی در ارائه بهترینها را به کاربران خود دارد لذا حفظ اخلاق و اصل احترام به مشتری سرلوحه کاری تمام پرسنل میباشد. 

 صداقت

برخورد صادقانه بدور از هرگونه فریبکاری و بازاریابی های کاذب بدور از اهداف ما بوده و بخش فروش ما با ارائه محصولی واقعی متناسب با نیاز مشتری تمام سعی خود را در ارائه مناسب محصولات را دارد.

رضایتمندی

گروه مگنت کامپیوتر همواره رضایت کاربران را مد نظر قرار داده و پس از فروش و ارائه خدمات پشتیبانی با کسب نظرات کاربران در بهتر کردن ارائه این سرویسها کوشا می باشد.

درباره ما

گروه مگنت کامپیوتر یک مجموعه تخصصی عرضه کننده محصولات نرم افزار و سخت افزار در ایران میباشد که با بهره گیری از توان فنی بالا تمامی محصولات عرضه شده خود را تا اتمام زمان گارانتی پشتیبانی کرده و پس از آن نیز کاربران خود را تنها نمیگذارد.

تماس با ما

آدرس:تهران ، فلکه دوم صادقیه ، برج مینا
تلفن مستقیم : ۴۴۰۹۳۷۲۸ - ۰۲۱
فروش : ۰۹۳۰۳۳۳۴۰۵۵
پشتیبانی فنی : ۰۹۱۹۰۰۳۵۰۶۳