کارشناس خدمات کامپیوتر ما در منزل یا محل کار شما 

در هر زمانی چه روز و یا حتی شب شما میتوانید کارشناس خدمات کامپیوتر ما را در منزل و یا محل کار خود داشته باشید. کارشناس ما با حضور فیزیکی خود اقدام به حل مشکلات کامپیوتری و راه اندازی سیستمها شامل کامپیوتر شخصی، لپ تاپ، تبلت و موبایل نموده و تمامی سوالات شما را نیز پاسخ خواهد گفت. ویژگی ما برعکس تمامی مراکز ارائه راهنمایی جامع همراه با آموزش به مشتریان خود است.


 

ویندوز و مک

کارشناسان ما مسلط سیستم عامل مایکروسافت (Windows)، سیستم عامل اپل (Mac OS)  بوده کلیه نرم افزارهای مورد نیاز و موارد امنیتی این سیستمها را در اختیار شما می گذارند.

روز یا شب فرقی نمیکند!

تمام سعی ما انجام کار طبق برنامه شماست. خدمت رسانی زمانی که به آن نیاز دارید مسلما مورد نظر هر مشتری می باشد. تنظیم قرارها برای زمان های خاص شما تنظیم میگردد.

سرویسهای ابری (CLOUD)

خدمات انواع سرویسهای مبتنی بر CLOUD مانند Google, Yahoo, Dropbox, Apple, Microsoft شامل سرویسهای ایمیل، استفاده از فضای ابری، اپل آی دی و دسترسی به برنامه های محدود شده برای ایران.

انواع خدمات موبایل

انواع خدمات دستگاه های تلفن همراه شامل نصب و آموزش برنامه ها، امنیت، همگام سازی دستگاه های همراه شما با کامپیوتر شخصیتان و تعویض رام دستگاه و بروز رسانی آن به آخرین نسخه منتشر شده.

حذف ویروس و حفاظت

از نرم افزارهای جاسوسی و ویروس های آزار دهنده خلاص شوید. با استفاده از برترین آنتی ویروسهای اورجینال می توانید حفاظت کامپیوتر و موبایل خود یا خانواده را تامین کرده و از امنیت اطلاعات و فایلهای شخصی خود اطمینان داشته باشید.

پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات

دریافت راه حل پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات در محل، مقرون به صرفه، بدون از دست رفتن اطلاعات و راه حل های پشتیبان گیری خودکار به سرویسهای ابری (CLOUD) و یا حافظه های خود کامپیوتر و موبایل همراه با گزارش های قابل اعتماد.

افزایش قابلیت سیستمهای شما

بهینه سازی سیستم عامل کامپیوتر و یا موبایل شما جهت دسترسی به بیشترین سرعت و کارایی با از بین بردن برنامه های اضافه، بهینه سازی فضای حافظه و مدیریت آن، همچنین مرتب سازی اطلاعات و برنامه با دستورات نرم افزاری جهت افزایش سرعت

آموزش نرم افزار

آموزش جهت چگونگی استفاده از نرم افزارها، آموزش گام به گام برای نرم افزارهایی مانند Microsoft Office, Microsoft Windows, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Dreamweaver, 3DSMAX و سایر نرم افزارهای خاص بر حسب در خواست شما

درباره ما

گروه مگنت کامپیوتر یک مجموعه تخصصی عرضه کننده محصولات نرم افزار و سخت افزار در ایران میباشد که با بهره گیری از توان فنی بالا تمامی محصولات عرضه شده خود را تا اتمام زمان گارانتی پشتیبانی کرده و پس از آن نیز کاربران خود را تنها نمیگذارد.

تماس با ما

آدرس:تهران ، فلکه دوم صادقیه ، برج مینا
تلفن مستقیم : ۴۴۰۹۳۷۲۸ - ۰۲۱
فروش : ۰۹۳۰۳۳۳۴۰۵۵
پشتیبانی فنی : ۰۹۱۹۰۰۳۵۰۶۳