چگونه از خدمات سایت استفاده کنیم

 کاربران عزیز از راه های زیر میتوانند از خدمات ما بهره مند شوند. 

گفتگوی آنلاین

گفتگوی آنلاین امکان صحبت مستقیم و بی واسطه شما را با کارشناس فنی یا فروش فراهم می آورد. این امکان در اکثر مواقع فعال بوده و در قسمت پایین سمت راست قابل مشاهده است.

گفتگوی تلگرام

گفتگوی تلگرام امکان دیگری جهت ارتباط و استفاده از خدمات ما می باشد. در این قسمت با کلیک بروی آیکون تلگرام مشخص شده در قسمت تماس به تلگرام بخش مربوطه متصل و امکان گفتگو برای شما فراهم میگردد.

گفتگوی تلفنی

بخش ثابت هر سامانه و یا خدماتی گفتگوی تلفنی می باشد کارشناسان ما در دو بخش خدمات فنی و بخش فروش در اکثر مواقع پاسخگوی تماس کاربران محترم میباشند. بدیهی است در ساعات اداری این امکان بیشتر در اختیار کاربران میباشد.

ارسال تیکت

مسلما امکانات آنلاین به گفتگوها ختم نمیشود یکی دیگر از موارد ارسال تیکت می باشد. کاربران در ساعاتی که بنا به هر دلیلی کارشناس آنلاین پاسخگوی آنان نیست در بخش پشتیبانی و ارسال تیکت می توانند درخواست خود را مطرح نمایند. پاسخ تیکت به محض مشاهده و بررسی لازم ارسال میگردد.

پرداخت هزینه

مجموعه مگنت کامپیوتر این افتخار را دارد که با هزینه اندک خدمات و سرویسهای خود را به کاربران گرامی عرضه می دارد. کاربری که به سایت وارد میشود و قصد خرید یکی از محصولات و یا استفاده از خدمات آنلاین کامپیوتر ما را دارد با مراجعه به آدرس store.magnetco.ir میتواند طبق درخواست خود هزینه ای مربوطه را پرداخت نماید.

خدمات حضوری

از خانه خود تا محل کارتان اجازه دهید بخش IT  شما را ما اداره کنیم .خدمات مگنت کامپیوتر تمام نیازهای دنیای رایانه شما را پوشش میدهد. تنها با یک تماس ما در اسرع وقت در خدمتتان خواهیم بود مجموعه ما آماده عقد قرارداد با شکتها و ادارات جهت انجام امور رایانه ای آنها میباشد.

مگنت کامپیوتر مفتخر است تا محصولات و خدمات حرفه ای را در اختیار مشتریان قرار داده و رضایتمندی مشتریان را به هر نحو ممکن جلب نماید.

درباره ما

گروه مگنت کامپیوتر یک مجموعه تخصصی عرضه کننده محصولات نرم افزار و سخت افزار در ایران میباشد که با بهره گیری از توان فنی بالا تمامی محصولات عرضه شده خود را تا اتمام زمان گارانتی پشتیبانی کرده و پس از آن نیز کاربران خود را تنها نمیگذارد.

تماس با ما

آدرس:تهران ، فلکه دوم صادقیه ، برج مینا
تلفن مستقیم : ۴۴۰۹۳۷۲۸ - ۰۲۱
فروش : ۰۹۳۰۳۳۳۴۰۵۵
پشتیبانی فنی : ۰۹۱۹۰۰۳۵۰۶۳