خدمات و پشتیبانی کامپیوتر و شبکه

ما کسب و کار شما را به وسیله راه حلها و خدمات جامع IT رونق می بخشیم. وظیفه ما کمک به کاربران رایانه در جهت درک و کنترل فن آوری های روز است.

از یافتن عیبهای مشابه و مواجه چندین باره با آنها دست بردارید.

ما همواره در جهت حل و جلوگیری از بروز مشکلات دنیای دیجیتال قدم برداشته و در حفظ کسب و کار دیجیتال شما تمام سعی خود را خواهیم کرد و همواره آن را آماده به اجرا نگه میداریم.


نظارت و نگهداری

 ما تمام بروزرسانی های لازم برای سیستمهای شما را نظارت و اعمال می کنیم. علاوه بر سیستم عامل کامپیوتر یا دستگاه همراه شما برنامه هایی مانند آنتی ویروس ، انواع اینترنت بروزرها و افزونه های آنها نیاز به بروزرسانی های مداوم دارند که تمامی این موارد روزانه توسد کارشناسان ما کنترل میگردد.

خدمات و پشتیبانی

 تکنسینهای مرکز کامپیوتر از طرق مختلفی خدمات پشتیبانی را به شما ارائه میدهند. تماس تلفنی ، خدمات ریموت دسکتاپ ( مشاهده سیستم شما از راه دور ) و حضور فیزیکی در دفتر محل کار و یا منزل شما راههای خدمت رسانی ما به شما میباشد. تمامی موارد در اسرع وقت در خدمت شما خواهد بود.

مشاوره

 کارشناسان ما همواره با بررسی و آنالیز مداوم سیستم های شما راه کارهای مناسب و روزآمدی را به شما پیشنهاد خواهند داد . دسترسی بی واسطه به محصولات از ویژگیهای این مرکز میباشد لذا همراه با یک مشاوره و پیشنهاد بجا محصولاتی با درجه کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار شما قرار می گیرد.


چرا ما را انتخاب میکنید؟

 

ما با انواع بسیاری از مشتریان همراه با نیازهای منحصر به فرد و سطح بودجه بسیار مختلف کار میکنیم. ما به سادگی یک طرح IT مناسب با بودجه و نوع کاری شما پیشنهاد داده تا مشتری بتواند با فراغ بال در حد توان مالی خود بهترین خدمات و محصولات مورد نیاز خود را دریافت کند. 

در هر زمانی از شبانه روز کارشناسان ما در خدمت شما خواهند بود هر زمان که به کمک ما نیاز دارید میتوانید از طریق سریعترین راه ممکن که همانا مراجعه به وب سایت مگنت کامپیوتر است خدمات خود را از طریق ریموت دسکتاپ دریافت کنید. راه دیگر ارتباط با ما در زمانی که امکان دریافت خدمات آنلاین وجود ندارد استفاده از سیستم تیکت گذاری میباشد که با مراجعه به این بخش درخواست خود را مطرح مینمایید و به محض رویت توسط کارشناسان ما مشکل شما بررسی و پاسخ ارسال میگردد.

با تنظیم زمان خود قرار ارتباط آنلاینی را برای ما در سایت ارسال فرمایید این درخواست میتواند از طریق ایمیل و یا تماس تلفنی تنظیم گردد. مرکز کامپیوتر مگنت کارشناسی را برای شما تعیین و طبق قرار بصورت آنلاین پاسخگوی شما خواهد بود. ما با استفاده از نرم افزارهای قدرتمند و قابل اطمینان و امن صفحه نمایش شما را با خود به اشتراک گذارده و قدم به قدم تا حل مشکلتان در خدمت شما خواهیم بود. در نظر داشته باشید تمامی عملکرد ما روی سیستم را شما ملاحظه خواهید کرد . وب سایت مگنت کامپیوتر ضمن رعایت حریم شخصی کاربران گرامی خود را متعهد به حفظ حریم خصوصی آنها نیز می داند.

ما دقیقا چه می کنیم؟

 • مرکز پشتیبانی و خدمات آنلاین مگنت کامپیوتر

  مجموعه مگنت کامپیوتر با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت و با داشتن کادری مجرب و متخصص  ارائه دهنده خدمات کامپیوتری و رایانه ای مطابق با استانداردهای روز جهانی به کاربران رایانه و سازمان های مختلف خصوصی ، دولتی  می باشد. راهکارهای خدمان آنلاین که بر بستر اینترنت استوار میباشد این امکان را برای شما فراهم میکند که مشکلات کامپیوتری خود را از راه دور فقط با اتصال اینترنت پیگیری نمایید. خدمات قابل ارائه از طریق سرویس آنلاین شامل هر مشکلی میشود که نیاز به حضور فیزیکی تکنسین ما نداشته باشد. ما با داشتن تیمی مجرب و کارآزموده مشکلات نرم افزاری سیستم شما را بدون نیاز به جابجایی کامپیوتر رفع میکنیم. تمامی کارهای فنی که متخصص ما در حال انجام آن باشد همزمان توسط شما رویت میشود و بدون دادن حق دسترسی از طرف شما  این امکان برای ما فراهم نمیگردد. پس در هر لحظه قادر خواهید بود روند کاری را بررسی نمایید.

 • خدمات نرم افزاری و سخت افزاری

  •  نصب و بهینه سازی سیستم عامل

  نصب و ارتقای سیستم عامل بر روی سیستم ها شامل: سیستم عامل مایکروسافت (Windows)، سیستم عامل اپل (Mac OS)، سیستم عامل لینوکس (Linux) و سیستم عامل های گوناگون برای تبلت و موبایل مانند Google Chrome OS، Android OS، MeeGo و ...

  جستجوی عیب ها و باگ های نرم افزاری سیستم عامل و رفع آنها، افزایش سرعت و کارایی سیستم عامل و به روز رسانی ، ارائه آنتی ویروس های اصلی و معتبر جهت  ایجاد امنیت کامل و حفاظت در برابر کلیه ویروس ها، تروجان ها و ...

  • بازیابی اطلاعات از دست رفته و تهیه نسخه پشتیبان برای سیستم شما

  بازیابی اطلاعات پاک شده از روی سیستم با روش نرم افزاری و در صورت نیاز با روش سخت افزاری.

  تهیه یک نسخه پشتیبان از آخرین وضعیت مطلوب سیستم عامل همراه با برنامه های نصب شده کاربردی جهت استفاده مجدد.

  • آموزش روش کار با کلیه دستگاههای الکترونیکی

  این آموزش شامل تمامی دستگاههای الکترونیکی از قبیل کامپیوترهای رو میزی ، لپ تاپ ، تلفن همراه ، تبلت و طریقه استفاده بهینه از آنها میباشد.

  • پشتیبانی سخت افزار کامپیوتر

   به واسطه حضور فعال در بازار IT تامین کلیه نیازهای سخت افزاری سیستم ها و شبکه های محلی در تخصص ماست لذا در تهیه هرگونه قطعه سخت افزاری میتوانید روی مجموعه ما حساب کنید!

 • همیشه آنلاین در وب سایت

  متخصصین ما همواره در وب سایت آنلاین پاسخگوی کاربران گرامی از سراسر ایران میباشند اگر در محل کار و یا در منزل خود با سیستم کامپیوتر مشکل پیدا کرده اید تنها با یک کلیک خدمات ما در اختیار شما خواهد بود. بر خلاف مراکز تعمیرات کامپیوتر و دستگاههای همراه تاکید ما بروی ارتباط دوستانه ، آموزش و توضیح مسئله پیش آمده بوده و همواره برای وقت و هزینه مشتری خود ارزش والایی قائلیم.


بصورت کلی خدمات زیر توسط کارشناسان بخش فنی ما خدمت کاربران گرامی ارائه میگردد

از خانه خود تا محل کارتان اجازه دهید بخش IT شما را ما اداره کنیم .خدمات مگنت کامپیوتر تمام نیازهای دنیای رایانه شما را پوشش میدهد ما انواع راه حلهای IT را به شما پیشنهاد میکنیم تا زندگی دیجیتال راحتی داشته باشید. تکنسین های با تجربه ما می توانند در تمامی موارد به شما کمک کنند. از خدمات اساسی و پایه کامپیوتر تا راه اندازی یک سرور و استفاده از آن برای خدمات ابری . با استفاده از خدمات ما و تداوم آنها بصورت دوره ای ذهن شما از بخش کامپیوتری محل کار یا زندگیتان آسوده میگردد.

سرویسهای سریع و قابل اطمینان

اگر با سیستم کامپیوتر یا دستگاه تلفن همراه خود مشکلی دارید ما توانایی کمک به شما را داریم. مسلما کندی کارکرد کامپیوتر و یا موبایل شما بسیار خسته کننده و ملال آور است در این حالت ممکن است سیستم شما با یک ویروس آلوده شده باشد و یا عدم مدیریت برنامه های نصب شده موجب پدید آمدن این مشکل شده باشد و یا حتی قطعه سخت افزاری از سیستم شما دچار ایراد باشد. در هر صورت کارشناسان ما با احاطه کامل مورد را بررسی کرده و در حل آن تلاش میکنند. ما تمامی راه حل های نرم افزاری و سخت افزاری را در اختیار داشته و این خدمات را در محل زندگی و یا کار شما انجام میدهیم.

 

 

 

خطاهای سیستم و تاثیر آن بر عملکرد

گاهی اوقات سیستم شما ( کامپیوتر و یا دستگاه تلفن همراه) به شکل غیر قابل تحملی بسیار کند عمل میکند و عملا استفاده از آن را برای شما غیر ممکن می سازد. علت این مورد میتواند هم نرم افزاری و هم سخت افزاری باشد. لذا کارشناس ما با ابزار و دانش موجود علت را بررسی کرده و مشکل را رفع می نماید. خاموش شدن های بی دلیل و تصادفی سیستم شما ، مشاهده صفحات خطای آبی رنگ و  یا هنگ کردن ناگهانی میتوانند به دلایلی مختلفی ایجاد گردند. کارشناسان ما با بررسی علتهای ممکن چه سخت افزاری و چه نرم افزاری سعی خود را در حل موارد فوق نموده و با برطرف کردن ایرادات سیستم آماده بکاری در اختیار شما قرار خواهند داد.

ویروسها و بد افزارها

اگر حس می کنید که سیستم شما (کامپیوتر و یا تلفن همراه) توسط نرم افزارهای مخرب همانند ویروسها ، تروجانها ، جاسوس افزارها به خطر افتاده است کارشناسان ما برای حذف این موارد تجربه کافی را دارا بوده و ضمن پاکسازی سیستم شما از نرم افزارهای مخرب فعلی با نصب برترین نرم افزارهای آنتی ویروسهای اورجینال دستگاه شما را از تهدیدات احتمالی آینده نیز محافظت می نمایند.

مشکلات سخت افزاری

بعضی از مواردی که میتواند برای هر دستگاه الکترونیکی اتفاق بیفتد آسیبهای فیزیکی می باشد. ممکن است تلفن همراه شما از دستتان افتاده و آسیب جدی ببیند و یا همچنین رایانه همراه شما آسیب فیزیکی جدی دیده و قطعات داخلی آن دچار مشکل گردد.  به واسطه حضور فعال در بازار IT تامین کلیه نیازهای سخت افزاری سیستم ها و شبکه های محلی در تخصص ماست لذا در تهیه هرگونه قطعه سخت افزاری میتوانید روی مجموعه ما حساب کنید! 

ارائه خدمات مشاوره جهت خرید محصولات سخت افزار از قبیل لپ تاپ ، تبلت ، موبایل و پی سی شخصی در این مرکز رایگان میباشد.


حال که با خدمات این مرکز آشنا شدید  برای دریافت خدمات ما از راههای ارتباط آنلاین در گوشه پایین سمت راست ، ارسال تیکت در بخش منوی اصلی ، ارتباط تلگرامی در پایین صفحه سمت چپ و یا تماس مستقیم با شماره  ۰۹۳۰۳۳۳۴۰۵۵  میتوانید اقدام کنید. لازم بذکر است در ۱۰ دقیقه ابتدای گفتگو با کارشناس ما کلیه خدمات رایگان می باشد . در صورتیکه نیاز بیشتری داشتید میتوانید از طریق لینک پرداخت هزینه اخذ سرویسی با کیفیت را پرداخت و از خدمات نا محدود ما استفاده بفرمایید. 

درباره ما

گروه مگنت کامپیوتر یک مجموعه تخصصی عرضه کننده محصولات نرم افزار و سخت افزار در ایران میباشد که با بهره گیری از توان فنی بالا تمامی محصولات عرضه شده خود را تا اتمام زمان گارانتی پشتیبانی کرده و پس از آن نیز کاربران خود را تنها نمیگذارد.

تماس با ما

آدرس:تهران ، فلکه دوم صادقیه ، برج مینا
تلفن مستقیم : ۴۴۰۹۳۷۲۸ - ۰۲۱
فروش : ۰۹۳۰۳۳۳۴۰۵۵
پشتیبانی فنی : ۰۹۱۹۰۰۳۵۰۶۳