۷ دلیل برای خرید آنتی ویروس اورجینال

 ۱- خدمات پس از فروش

وقتی که شما یک انتی ویروس اورجینال خریداری می کنید مسلما از خدمات ۲۴ ساعت کارشناس پشتیبانی شرکت توزیع کننده بهره مند خواهید بود. شما می توانید از طریق خود نرم افزار و یا از بوسیله تلفن، چت زنده، ایمیل و ... به بخش پشتیبانی دسترسی داشته باشید. تنها کاربران با نرم افزار اصلی و اورجینال آنتی ویروس می توانند به روز رسانی های مداوم نرم افزار، آموزش، پشتیبانی فنی، تعمیرات، و ارتقاء رایگان را به آخرین نسخه دریافت کنند.

۲- حقوق مالکیت تولید کننده نرم افزار ( CopyRight )

در کشورهایی که قانون حقوق تولید کننده نرم افزار اجرا و رعایت می شود کاربران کامپیوتر مجاز به استفاده از نرم افزارهای تقلبی و یا کرک شده نمی باشند و در صورت استفاده توسط مقام قضایی تحت پیگرد قرار میگیرند. البته این موارد در کشور ما صادق نیست تقریبا اکثر کاربران کامپیوتر در ایران از نرم افزارهای گوناگون که بطور غیر قانونی توزیع شده اند استفاده می کنند. 

۳- حفاظت جامع

نسخه غیر اصلی یا کرک شده یک آنتی ویروس مطمئنا حفاظت کاملی را برای سیستم شما به همراه نمی آورد. یک آنتی ویروس اورجینال با دریافت منظم بروزرسانی ها از سرور اصلی شرکت تولید کننده حاوی آخرین اطلاعات ویروسهای منتشر شده در دنیای دیجیتال حفاظتی جامع در اختیار کاربر قرار میدهد.  به روز رسانی بسیار مهم هستند چرا که هر روز ویروسهای جدیدی قدم به فضای دیجیتال ما می گذارند به روز رسانی باعث می شود آنتی ویروس در مورد آنها آگاه بوده و ویروسهای جدید را شناسایی و از بین ببرد. نرم افزار ضد ویروس توانایی تشخیص آخرین تهدیدات را تنها در صورتی دارد که آخرین به روز رسانی ها را از سرور اصلی دانلود و نصب کرده باشد.

۴- کارکرد نا مناسب سخت افزارها

یک نرم افزار کرک شده مانند آنتی ویروس به علت سفارشی سازی های خاصی که جهت کارکرد ظاهری خود در سیستم شما بوجود می آورد حتی میتواند آسیبهای سخت افزاری به سیستم شما وارد کند عدم کارکرد درست کامپیوتر، کند شدن و حس اینکه سخت افزار سیستم شما همیشه درگیر اجرای برنامه های سنگین است از آسیبهای استفاده از نسخه های غیر اورجینال می باشد.

۵- نا امنی اطلاعات حیاطی

خود آنتی ویروسهای کرک شده و یا تقلبی می توانند عامل سرقت و یا از بین رفتن اطلاعات حیاطی کاربران باشند و اطلاعات محرمانه ای مانند مشخصات حسابهای بانکی که شما از اینترنت کنترل و استفاده میکنید را دزدیده و به مقاصد مورد نظر خود ارسال کنند تا مورد استفاده هکرها و یا دزدان اینترنتی قرار بگیرند.

اینروزها شاهد سرقت اطلاعات شخصی افراد مانند عکسهای خصوصی و انتشار آنها در فضای آنلاین هستیم که یکی از علتهای آن استفاده از آنتی ویروسهای نا معتبر و کرک شده می باشد.

۶- دانلود امن

آنتی ویروسهای اصلی همواره تمام دانلودهای شما را زیر نظر داشته و تمامی فایلها را اسکن میکنند. دیواره آتش یا همان فایروال آنتی ویروسها کلیه ارتباطات اینترنتی را کنترل کرده و به شما در مدیریت ورود و خروج اطلاعات کمک شایانی می نمایند.

۷- معرفی صفحات جعلی وب

آنتی ویروسهای اصلی با استفاده از قابلیت ضد فیشینگ صفحات جعلی ساخته شده برای سرقت اطلاعات کاربری و محرمانه شما مشخص کرده و هنگام باز کردن این صفحات اخطار ترک فوری این صفحات را به شما می دهند. در نسخه های جدید آنتی ویروسهای اصلی همچنین امکان باز شدن صفحه امنی برای انجام امور بانکی تعبیه شده است تا با آسودگی خاطر از این صفحه امن استفاده کرده و امور بانکی خود را آنلاین انجام دهید.


 

درباره ما

گروه مگنت کامپیوتر یک مجموعه تخصصی عرضه کننده محصولات نرم افزار و سخت افزار در ایران میباشد که با بهره گیری از توان فنی بالا تمامی محصولات عرضه شده خود را تا اتمام زمان گارانتی پشتیبانی کرده و پس از آن نیز کاربران خود را تنها نمیگذارد.

تماس با ما

آدرس:تهران ، فلکه دوم صادقیه ، برج مینا
تلفن مستقیم : ۴۴۰۹۳۷۲۸ - ۰۲۱
فروش : ۰۹۳۰۳۳۳۴۰۵۵
پشتیبانی فنی : ۰۹۱۹۰۰۳۵۰۶۳