چگونه میتوانیم ویدئوهای سایت YouTube را در کامپیوتر خود ذخیره کنیم؟

 همانطور که می دانید ویدئوهای سایت یوتیوب تنها در سایت قابل تماشا و مشاهده می باشد. بسیاری از کاربران میخواهند ویدئوهای مورد علاقه خود را در کامپیوتر خود ذخیره کرده و هر لحظه ای که تمایل داشتند آنرا تماشا کنند. در زیر مراحل مورد نیاز برای دانلود و تماشای فیلم های یوتیوب بر روی کامپیوتر شما به صورت رایگان را می آوریم :

۱- اول، به صفحه یوتیوب حاوی ویدیو مورد نظر بروید با استفاده از کلیدهای Ctrl + L بر روی صفحه کلید خود آدرس ویدپوی مربوط را در وب سایت یوتیوب انتخاب کنید و سپس با استفاده از کلیدهای Ctrl + C آدرس کامل را کپی کنید.

۲- آدرس کپی شده را با کلیک کردن در داخل جعبه و فشار دادن کلیدهای Ctrl + V بر روی صفحه کلید خود داخل فیلد خالی زیر وارد کرده و سپس دگمه دانلود ویدئو را کلیک کنید.

 

 

 

۳- اگر کار به درستی انجام شود، یک پنجره جدید ظاهر خواهد شد شامل یک پیش نمایش از فیلم ، همراه با یک دگمه سبزرنگ دانلود و فرمت های قابل ذخیره سازی فرمت پیش فرض برای دانلود این ویدئو با فرمت MP4 وضوح 360p است. (مانند شکل زیر)

اگر شما بر روی گزینه  فرمت "MP4 وضوح 360p" کلیک کنید، یک لیست کشویی ظاهر می شود. با کلیک بر روی گزینه بیشتر در لیست کشویی می توانید برای دیدن فرمت های ویدیویی اضافی و ذخیره سازی فایل با فرمت دلخواه مانند FLV، 3GP، و WebM اقدام کرده و سپس دگمه سبزرنگ دانلود را بفشارید.

پس از پایان دانلود، فایل در پوشه دانلود در دسترس خواهد بود.


 

درباره ما

گروه مگنت کامپیوتر یک مجموعه تخصصی عرضه کننده محصولات نرم افزار و سخت افزار در ایران میباشد که با بهره گیری از توان فنی بالا تمامی محصولات عرضه شده خود را تا اتمام زمان گارانتی پشتیبانی کرده و پس از آن نیز کاربران خود را تنها نمیگذارد.

تماس با ما

آدرس:تهران ، فلکه دوم صادقیه ، برج مینا
تلفن مستقیم : ۴۴۰۹۳۷۲۸ - ۰۲۱
فروش : ۰۹۳۰۳۳۳۴۰۵۵
پشتیبانی فنی : ۰۹۱۹۰۰۳۵۰۶۳