آنتی ویروس رایگان avast یک انتخاب مناسب برای کامپیوتر

آنتی ویروس avast نسخه رایگان یکی از محبوب ترین محصولات ضدویروس در میان کاربران کامپیوتر در سراسر دنیا می باشد. نسخه ۲۰۱۶ این محصول با تغییرات بسیار در رابط کاربری و در اختیار گذاردن امکانات زیاد یک کاربر کامپیوتر را از لحاظ داشتن آنتی ویروس راضی نگه میدارد.

آنتی ویروس avast مناسب برای کاربرانی است که روزانه به صورت مرتب از صفحات اینترنتی بازدید کرده و یا از فروشگاههای آنلاین خرید می کنند. کنترل تمامی صفحات وب و اخطار هنگام بز کردن صفحات جعلی و یا مشکوک از ویژگیهای بارز این نرم افزار است. 

انواع حالت اسکن در این نرم افزار جالب توجه می باشد علاوه بر اسکن برای ویروسها گزینه های اسکن بروزرسانی برنامه های نصب شده روی کامپیوتر، اسکن افزونه های وب بروزرها ( از بین بردن افزونه های زائد و مزاحم )، اسکن برای تهدیدات شبکه ای ( این ویژگی بی‌نظیر Avast، شبکه شما را اسکن ‌می‌کند و مشکلات امنیتی احتمالی را پیدا کرده از حمله به روترها و شبکه شما جلوگیری می کند.)و اسکن جهت بررسی عملکرد کامپیوتر (تمیز کردن کامپیوتر از فایلهای اضافه و بهبود عملکرد) از جمله ابزار این آنتی ویروس می باشد.

 ویژگیهای جدید در avast 2016 


آنتی ویروس avast 2016 ویژگی های جدید و کلیدی زیر را به شما معرفی می کند:

  • Avast Password وظیفه سازماندهی و مدیریت کلمات عبور شما و همگام سازی آنها را در تمام دستگاهها بعهده دارد. ابزار جدید این آنتی ویروس رایگان ضمن بررسی امنیت رمز عبور شما، تمامی رمزهای عبور را در محیطی امن نگهداری می کند. همچنین هنگامی که نیاز به استفاده آنها در فرم های آنلاین صفحات وب دارید به آسانی در اختیارتان گذاشته و یک رمز ساز پیشرفته نیز جهت ساخت رمزهای مطمئن در پیش روی شما قرار می دهد.

هنگام استفاده از فرم های آنلاین و یا دسترسی به حسابهای گوناگون کاربری خود بسیاری از مرورگرهای وب پیشنهاد ذخیره اطلاعات کاربری شما را می دهند که البته این موضوع خیلی امن نبوده و به راحتی قابل هک شدن است. وقتی که از Avast Password استفاده میکنید بسرعت می توانید اطلاعات کاربری خود را وارد فرم های اینترنتی یا صفحات بانکی کرده و مطمئن باشید در درجه بالای امنیت اینکار انجام میگیرد.

  • SafeZone Browser یک صفحه امن جهت خریدهای اینترنتی و انجام عملیات بانکی آنلاین است. در این حالت شما از حملات فیشینگ و نرم افزارهای جاسوسی در امان خواهید ماند. این ابزار در قسمت Tools آنتی ویروس قابل دسترسی می باشد.
  • Passive Mode یا غیر فعال کردن حفاظت بلادرنگ که به کاربر اجازه می دهد تا بدون تداخل با عملکرد PC خود و با اطمینان به قابلیت آنتی ویروس اقدام به نصب بعضی از برنامه های خاص که ممکن است در هنگام نصب اولیه مورد اسکن قرار گرفته و دچار مشکل گردد.
  • رابط کاربری نرم افزار Avast با ناوبری آسان تر بهبود یافته است.
  • گزارش اشکالات، درخواست پشتیبانی و یا ارائه پیشنهادات را می توان به طور مستقیم از طریق رابط کاربری ارسال کرد.

دانلود نسخه رایگان آنتی ویروس avast


 

 

درباره ما

گروه مگنت کامپیوتر یک مجموعه تخصصی عرضه کننده محصولات نرم افزار و سخت افزار در ایران میباشد که با بهره گیری از توان فنی بالا تمامی محصولات عرضه شده خود را تا اتمام زمان گارانتی پشتیبانی کرده و پس از آن نیز کاربران خود را تنها نمیگذارد.

تماس با ما

آدرس:تهران ، فلکه دوم صادقیه ، برج مینا
تلفن مستقیم : ۴۴۰۹۳۷۲۸ - ۰۲۱
فروش : ۰۹۳۰۳۳۳۴۰۵۵
پشتیبانی فنی : ۰۹۱۹۰۰۳۵۰۶۳