فقط یک پیام، تماس تلفنی، ارسال ایمیل کافیست تا برترین پشتیبان کامپیوتر در خدمت شما باشد.

 دقیقا مثل این است که شما کارمندی داشته باشید که هرگز به تعطیلات نمیرود هرگز مشغول کارهای متعدد همزمان نمیشود و کاملا تحت امر و اختیار شماست! تیم ما می تواند به شما یک طیف گسترده ای از تجربه و تخصص در زمینه کامپیوتر و موبایل ارائه دهد.

خدمات از راه دور

تنظیم یک قرار برای دریافت خدمات آنلاین بروی وب سایت ما از راه های تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل. ما با استفاده از نرم افزارهای قدرتمند ریموت دسکتاپ صفحه نمایش کامپیوتر و یا موبایل شما را از راه دور دیده و در کمترین زمان با بهترین شرایط مشکلتان را حل می نماییم. بدیهی هست در این روش شما نیاز به جابجایی فیزیکی دستگاه خود و گشتن بدنبال مرکز خدمات معتبر در سطح شهر را ندارید. 

مدیریت و تعمیر و نگهداری ایستگاههای کاری ( کلاینتهای موجود در شبکه شما)

تمام سیستمهای موجود در شبکه با نرم افزارهای حرفه ای تحت نظارت دائمی ۲۴ ساعته بوده و بشکل کاملا خودکار با دریافت اخطارها قبل از اینکه کارکرد سیستمهای شما را تحت تاثیر قرار دهد نسبت به رفع مشکل اقدام میکند.

پشتیبانی و ارائه خدمات برای دستگاههای تلفن همراه

ما به شما در زمینه های سازماندهی، پیکربندی، به روز رسانی، و امنیت دستگاه های تلفن همراه کمک می کنیم. ما با در اختیار گذاردن راه حل های امنیتی به شما این امکان را می دهیم تا از هر نقطه ای بتوانید به اطلاعات شبکه خود دسترسی داشته باشید. اگر ناگهان اطلاعات دستگاه همراه شما تحت جاسوسی قرار گرفت شما خواهید توانست با نرم افزارهای امنیتی دستگاه خود را از راه دور قفل کرده و یا حتی اطلاعات را قبل از دسترسی غیر مجاز از بین ببرید. 

آنتی ویروس، پشتیبان گیری و امنیت

کلاینتهای شبکه خود را از نفوذ ویروسها، جاسوس افزارها و یا باج افزارها امن نگه دارید! کافیست از راه حلهای امنیتی پیشنهادی ما از معتبرترین شرکتهای دنیا استفاده کرده و امنیتی فراگیر را در شبگه اداره و یا سازمان خود حاکم کنید. حفاظت از داده ها و گرفتن نسخه های پشتیبان بشکل مرتب خیالتان را از بابت حفظ اطلاعات کسب و کارتان راحت می نماید.


سه دلیل برای انتخاب مگنت کامپیوتر

ایجاد رابطه ای دوستانه با شما

مگنت کامپیوتر با پوشش تمام نقاط تهران از نزدیکترین محل برای شما سرویسی مطمئن ارائه میدهد. هدف این مجموعه ایجاد رابطه ای با کیفیت مبتنی بر اعتماد برای مشتریان خود است. اعتماد شما به این مجموعه بر اساس این رابطه با کیفیت استوار میگردد و این امر باعث ارائه سرویس خوب بدون هیچگونه نارضایتی میشود. لذا همواره ما را دوست خود بدانید.

معتبر ، بصرفه ، پاسخگو

ما با استفاده از ابزار و فناوری روز مشکلات را نظارت و ردیابی کرده و با مشورت مرتب و در میان گذاشتن آنها میان کارشناسان خود و همچنین برقرار بودن رابطه دائمی با مشتری سریعترین راه را برای مشکل شما پیدا می کنیم. بدیهی است هزینه پرداختی شما فقط یکبار بوده و زمانبر بودن و یا پیچیدگی باعث افزایش هزینه نمیگردد.

قابل اعتماد برای دنیای الکترونیک شما

مطمئن باشید هنگام استفاده از خدمات ما از آخرین فناوریها بهره خواهید برد و نگران بخش IT کسب و کار خود نخواهید بود. تک تک سیستم ها با بررسی مداوم از لحاظ امنیت و کارکرد بروز خاهد بود و تمامی گزارشات در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

درباره ما

گروه مگنت کامپیوتر یک مجموعه تخصصی عرضه کننده محصولات نرم افزار و سخت افزار در ایران میباشد که با بهره گیری از توان فنی بالا تمامی محصولات عرضه شده خود را تا اتمام زمان گارانتی پشتیبانی کرده و پس از آن نیز کاربران خود را تنها نمیگذارد.

تماس با ما

آدرس:تهران ، فلکه دوم صادقیه ، برج مینا
تلفن مستقیم : ۴۴۰۹۳۷۲۸ - ۰۲۱
فروش : ۰۹۳۰۳۳۳۴۰۵۵
پشتیبانی فنی : ۰۹۱۹۰۰۳۵۰۶۳