دستگاه همراه مفقود شده خود را براحتی بیابید

امکان ضد سرقت ESET برای دستگاههای همراه

 این روزها همه مردم اطلاعات با ارزش شخصی خود را در دستگاههای همراه خود نگهداری می کنند و علت آن هم امکان دسترسی سریع به آنهاست. مطمئنا همه ما در این دستگاه ها انواع عکسها و ویدئو های شخصی ، اطلاعات محرمانه ، انواع یادداشتها و تلفن های مهم ذخیره نموده تا در اسرع وقت و همیشه در دسترس ما باشند.

این مقدمه را برای این گفتیم تا امکان بسیار کاربردی را به شما معرفی کنیم و آن قابلیت ضد سرقت محصولات ESET  برای لپ تاپ و گوشی همراه شما می باشد.

تعیین محل، ردیابی و قفل دستگاه های خود از راه دور  در صورت مفقود شدن و یا به سرقت رفتن و بهبود شانس خود برای  بازیابی دستگاه همراه خود از ویژگی های بی نظیر این قابلیت میباشد. این ویژگیها حتی امکان پاک کردن اطلاعات از راه دور را در اختیار شما می گذارد.

 

طرز عملکرد :

چگونه کار میکند ؟

نخستین عمل اضافه کردن کلیه دستگاههایی است که مایلید این امکان روی آنها فعال گردد . لازم بذکر است امکان ضد سرقت بروی نسخه ESET Smart Security و ESET Mobile Security قابلیت فعالسازی دارد. با ورود به حساب کاربری خود در https://anti-theft.eset.com تمام دستگاهها را اضافه نمایید.

پیدا کردن محل دستگاه

در پنل سمت چپ حساب کاربری خود میتوانید موقعیت دستگاه همراه خود را بروی نقشه مشخص نمایید. لازم بذکر است اتصال دستگاه مفقودی به اینترنت لازم میباشد ( پیشنهاد ما این است که همیشه این اتصال برقرار باشد . برای اینکار میتوانید زمانی که خارج از محدوده پوشش دهی وای فای محلی هستید قابلیت دیتای موبایل خود را فعال کرده تا در صورت از دست دادن دستگاه امکان جستجوی محل برای نرم افزار برقارا باشد.

نظارت بر فعالیتهای دستگاه

تصویر برداری از صفحه نمایش دستگاه برای مشاهده فعالیتهایی که با سیستم شما انجام میشود و یا عکسبرداری نا محسوس توسط  وب کم  موبایل و یا لپ تاپ از ویژگیهای کم نظیر این بخش از نرم افزار ضد ویروس ESET  می باشد. برای دسترسی به این امکانات از بخش Activity میتوانید استفتده نمایید.

 

ارسال یک پیام برای یابنده

ارسال یک پیام یکطرفه به دستگاه مفقود شده و نمایش سریع آن روی صفحه نمایش . بدین ترتیب شما میتوانید با یک پیام از یابنده تقاضا کنید که دستگاه را به شما برگرداند. همچنین اضافه بر این پیام میتوانید عکسهای گرفته شده توسط وب کم را هم ارسال کنید تا اگر یابنده را بیشتر ترقیب به بازگرداندن دستگاه خود کنید.

دنیای دیجیتال امنی را برای شما آرزومندیم

درباره ما

گروه مگنت کامپیوتر یک مجموعه تخصصی عرضه کننده محصولات نرم افزار و سخت افزار در ایران میباشد که با بهره گیری از توان فنی بالا تمامی محصولات عرضه شده خود را تا اتمام زمان گارانتی پشتیبانی کرده و پس از آن نیز کاربران خود را تنها نمیگذارد.

تماس با ما

آدرس:تهران ، فلکه دوم صادقیه ، برج مینا
تلفن مستقیم : ۴۴۰۹۳۷۲۸ - ۰۲۱
فروش : ۰۹۳۰۳۳۳۴۰۵۵
پشتیبانی فنی : ۰۹۱۹۰۰۳۵۰۶۳