نرم افزار آنتی ویروس ESET مختص برای درایو USB


 
 
  
 نرم افزار آنتی ویروس ESET برای امنیت هارد دیسک خارجی قابل حمل  و درایوهای فلش USB .
 
 محافظت از اطلاعاتی که از طریق درایوهای USB به کامپیوتر منتقل میشود.
 
 حفاظت از کامپیوترهای خانگی در برابر ویروس ها و نرم افزارهای مخرب که معمولا توسط درایوهای USB منتقل می شود.
 
 DriveSecurity برنده جایزه آنتی ویروس برای تشخیص و از بین بردن ویروس ها، جاسوس افزارها، تروجان ها، کرم ها، روت کیت ها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و دیگر تهدیدات اینترنتی قبل از آنکه بتوانند بر روی درایوهای قابل حمل منتقل شوند.
 
 انتقال و به اشتراک گذاری تمام فایلهای روی درایو USB بدون نیاز به نصب آنتی ویروس روی کامپیوتر و ویروسیابی کامل درایو مستقل از آنتی ویروس نصبی روی سیستم.
 
 

 به اشتراک گذاری، بازی و یا انتقال فایلها با اطمینان به ایمن بودن درایو USB

با خیال راحت عکس ها، موسیقی، فیلم ها و ... با دوستان، خانواده یا همکاران به اشتراک بگذارید. آنتی ویروس و ضد جاسوس افزار به معنی این است که فایل ها بر روی دیسک های شما امن هستند.

با آسودگی خیال از کامپیوترهای عمومی استفاده کرده و اقدام به اشتراک گذاری درایو و جابجایی هر گونه اطلاعات حساس کنید با اطمینان به اینکه درایو USB شما از تلاش برای نصب نرم افزارهای جاسوسی و کرم ها محافظت می شود.

با اطمینان در بین کامپیوترها و کاربران اطلاعات خود را منتقل کنید. آنتی ویروس نصب شده در درایو USB با نظارت مداوم از ورود ویروسها و بد افزارها به این جریان انتقال و همچنین کامپیوترهای مقصد جلوگیری میکند.

با استفاده از هر کیوسک عمومی اقدام به چاپ و یا به اشتراک گذاری عکسهای خود کنید. حتی اگر کسی نرم افزارهای مخرب به منظور سرقت اطلاعات و یا نابودی آنها نصب کند، DriveSecurity درایو USB و فایل های خود را امن نگه می دارد.

 

درباره ما

گروه مگنت کامپیوتر یک مجموعه تخصصی عرضه کننده محصولات نرم افزار و سخت افزار در ایران میباشد که با بهره گیری از توان فنی بالا تمامی محصولات عرضه شده خود را تا اتمام زمان گارانتی پشتیبانی کرده و پس از آن نیز کاربران خود را تنها نمیگذارد.

تماس با ما

آدرس:تهران ، فلکه دوم صادقیه ، برج مینا
تلفن مستقیم : ۴۴۰۹۳۷۲۸ - ۰۲۱
فروش : ۰۹۳۰۳۳۳۴۰۵۵
پشتیبانی فنی : ۰۹۱۹۰۰۳۵۰۶۳