راه حل امنیت شبکه ESET

 محافظت و امنیت چند لایه از شبکه کامپیوتری و کسب و کار شما

 

 درخواست نسخه آزمایشی استعلام قیمت

حفاظت پیشگیرانه همراه با تشخیص و حذف تهدیدات در شبکه کامپیوتر کسب و کار شما توسط راه حل امنیتی ESET ENDPOINT SECURITY. فیلترینگ وب سایتها بر اساس طبقه بندی مشخص شده جهت افزایش بهره وری کارکنان. اسکن درایوهای USB متصل شده برای نرم افزارهای مخرب. دیوار آتش دو طرفه شبکه و محافظت داده ها در برابر نقض امنیت داخلی و خارجی. حفاظت و مسدود کردن ورود رباتهای بات نت که توسط هکرها بطور مخفیانه اقدام به نصب برنامه های ربات بر روی کامپیوتر کرده و به منظور به دست گرفتن کنترل از راه دور از انجام می شود. مدیریت همه چیز از یک کنسول واحد با مدیریت از راه دور. 

 

برنده جایزه حفاظت در برابر بدافزارها با کمترین اثر روی کارایی سیستمها

حفاظت ضد بدافزار

حذف همه انواع تهدیدات از جمله ویروس ها، روت کیت ها، کرم ها و نرم افزارهای جاسوسی. تشخیص تهدیدات سیستم عامل Mac OS و تامین امنیت محیط هایی که چند پلت فرم دارند. 

 ضد هرزنامه

فیلتر کردن و اسکن تمام ایمیل های دریافتی برای نرم افزارهای مخرب. پشتیبانی حرفه ای برای نرم افزار ایمیل مایکروسافت و پروتکلهای(POP3، IMAP، MAPI).

ضد فیشینگ

حفاظت کامل در مقابل تلاش برای به دست آوردن رمزهای عبور، اطلاعات بانکی و دیگر اطلاعات کاربری توسط وب سایت های جعلی که در ظاهر مانند وب سایتهای رسمی طراحی شده اند.

میزبانی سیستم پیشگیری از نفوذ (HIPS)

نظارت و کنترل نقاط ورود به سیستم، فعالیت های خاص و مسدود کردن تلاشهای مشکوک برای نفوذ به سیستمها.

مسدود سازی سوء استفاده از حفره های امنیتی

محافظت و مسدودسازی حفره های امنیتی سیستم مانند مرورگرهای وب، اکروبات ریدر، جاوا، برنامه های ایمیل و یا برنامه های زیر مجموعه آفیس که در امور اداری استفاده میگردد.

اسکنر پیشرفته حافظه

تشخیص حرفه ای تهدیدات مداومی که با استفاده از چند لایه رمزگذاری شده اقدام به پنهان کردن فعالیت های خود می کنند.

کنترل دسترسی به داده ها

مسدود کردن دستگاه های غیر مجاز (CD ، DVD و USB) بروی سیستم شما. فیلتر کردن وبسایتها بر اساس آدرس یا محتوا طبق قوانین سفارشی جهت بهره وری کارکنان، اعمال سیاست هایی برای اجازه دادن به درایوهای قابل اتصال به سیستم به منظور کاهش خطر نفوذ بدافزارها و نشت داده ها.

ابزار تشخیص و بازیابی

فراهم کردن امکان تشخیص موارد مشکل دار و کلیدی سیستم از فرایندهایی که به بخش رجیستری ویندوز مربوط می شود به شما این امکان را میدهد تا با ساختن درایوهای بوت ابل هر زمان که سیستم دچار مشکل شد اقدام به بازیابی های حیاطی کنید.


مدیریت چندین ایستگاه کاری از یک محل واحد با مدیریت از راه دور

نصب، راه اندازی و به روز رسانی از راه دور

نصب و راه اندازی راحت از راه دور و امکان بروزرسانی دستی و یا تنظیم خودکار.

ابزار مدیریتی بدون اثر روی کارایی

اعمال و انتقال دستورات، بروزرسانی و مدیریت کلیه ایستگاه های کاری فقط از یک کنسول مدیریتی با کمترین اثر روی عملکرد سیستمها

 

مدیریت جامع تنظیمات و دستورات شبکه

با استفاده از مدیریت جامع تنظیمات شامل دستورات شبکه ای و اعمال تنظیمات آنتی ویروس از راه دور میتوانید براحتی قوانین سفارشی برای شبکه خود تعیین کنید. همچنین برای صرفه جویی در وقت میتوانید از تنظیمات که بصورت پیش فرض آماده میباشد استفاده کنید.

 

بررسی وضعیت امنیتی

نظارت بر رویدادها از قبیل وضعیت کامپیوترهای شبکه، شیوع ویروس و حملات شبکه ای، بررسی وضعیت کامپیوتر جدید که به شبکه اضافه شده است، مشاهده دستورات ارسال شده از کنسول مدیریتی و امکان باطل کردن و یا از سرگیری آنها.

مدیریت پیشرفته سیستمها

ایجاد و سازماندهی گروه های کامپیوتر ایستا و پویا با پارامترهای مختلف برای پر کردن گروه ها، و زدودن مشکلات امنیتی با سرعت بیشتر.

گزارشهای پیشرفته

بررسی جامع آمار، از جمله گزارشات مربوط به نرم افزارهای مخرب، قرنطینه شده ها و یا رویدادهای فایروال. استخراج اطلاعات جامع تر از طریق ابزار یکپارچه ESET SysInspector و ارسال به syslog برای تجزیه و تحلیل SIEM.

برگرداندن به روز رسانی

برگرداندن امضا ویروسها و ماژول به روز رسانی و متوقف کردن به روز رسانی برای ناسازگاری یا اختلال در سیستم.

به روز رسانی با تاخیر

بروزرسانی با ایجاد برنامه زمانی برای اطمینان از اجرای مطلوب در سیستم و بهره ورری در مدیریت ترافیک شبکه در زمانهای خاص و مورد نظر


 

 

درباره ما

گروه مگنت کامپیوتر یک مجموعه تخصصی عرضه کننده محصولات نرم افزار و سخت افزار در ایران میباشد که با بهره گیری از توان فنی بالا تمامی محصولات عرضه شده خود را تا اتمام زمان گارانتی پشتیبانی کرده و پس از آن نیز کاربران خود را تنها نمیگذارد.

تماس با ما

آدرس:تهران ، فلکه دوم صادقیه ، برج مینا
تلفن مستقیم : ۴۴۰۹۳۷۲۸ - ۰۲۱
فروش : ۰۹۳۰۳۳۳۴۰۵۵
پشتیبانی فنی : ۰۹۱۹۰۰۳۵۰۶۳