دستگاه کامپیوتر خود را درک کنید و کار با آن را یاد بگیرید!

همانطور که می دانیم خیلی از مردم یا همان کاربران کامپیوتر درک درستی از دستگاه کامپیوتر و یا موبایل خود ندارند. گاهی استفاده از کامپیوتر و یا موبایل میتواند آنچنان خسته کننده و گیج گننده باشد که کاربر را از یک استفاده صحیح و با لذت دور کند. علت آن هم عدم آشنایی کافی با کارکرد آن و برنامه های نصب شده و کارکرد هر یک از این برنامه ها میباشد.

ما خوشحالیم که به شما کمک کنیم در جهت آموزش و یادگیری علوم کامپیوتر، کارکنان ما می توانند شما را به درک بالای از سیستمتان برسانند مسلما این روزها انجام انواع امور ما از طریق کامپیوتر ، موبایل و اتصال آنها به شبکه جهانی وب میسر میگردد. آموزش آشنایی با کامپیوتر ، موبایل ، وبگردی ، انواع برنامه های کاربردی از عمده تخصصهای ما می باشد.


برنامه ها یا اپلیکیشنها

ما همچنین به شما در درک و یادگیری انواع برنامه های نصب شده بروی کامپیوتر و یا گوشی موبایلتان یاری رسانده و با پیشنهادات جهت نصب و یا یادگیری برنامه های مفید در خدمتتان خواهیم بود. هدف ما استفاده ای کاربردی ، سریع و لذت بخش از سیستم کامپیوترتان است.

امنیت کامپیوتر و موبایل

با گسترش تکنولوژی و اینترنت و دسترسی چند جانبه مردم به این فناوریها تهدیدات و خطرات نیز موازی با این رشد رو به ازدیاد است. این روزها دستگاه موبایل ما شامل خصوصی ترین اطلاعات شخصی و یا کاری ما می باشد. مسلما مهارت و یادگیری چگونگی حفاظت از این اطلاعات با ارزش بسیار مهم است. ما این آموزش را به شما میدهیم که چگونه در نهایت امنیت با کامپیوتر و یا موبایل خود کار کنید و یا به اینترنت متصل شده و فارغ از تهدیدات و خطرات وبگردی کنید. اطلاعات بانکی شکا هنگامی که مشغول استفاده از خدمات آنلاین بانکی هستیت مسلما مهم است پس یادگیری انجام این امور تحت امنیتی فراگیر لازم به نظر میرسد.


اگر در هر لحظه ای نیاز به آموزشی آنلاین و یا حضوری دارید مجموعه مگنت کامپیوتر با کمال میل در خدمت شماست کارشناسان ما با حوصله به سوالات شما گوش فرا داده و پاسخها را همراه با آموزشی مفید و ماندنی در اختیارتان میگذارند. پس همین حالا تماس بگیرید.

ارتباط با ما

درباره ما

گروه مگنت کامپیوتر یک مجموعه تخصصی عرضه کننده محصولات نرم افزار و سخت افزار در ایران میباشد که با بهره گیری از توان فنی بالا تمامی محصولات عرضه شده خود را تا اتمام زمان گارانتی پشتیبانی کرده و پس از آن نیز کاربران خود را تنها نمیگذارد.

تماس با ما

آدرس:تهران ، فلکه دوم صادقیه ، برج مینا
تلفن مستقیم : ۴۴۰۹۳۷۲۸ - ۰۲۱
فروش : ۰۹۳۰۳۳۳۴۰۵۵
پشتیبانی فنی : ۰۹۱۹۰۰۳۵۰۶۳